Skorzystaj z najlepszej oferty.
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy.

  Infolinia
  61 223 11 11

  Zmiana opłaty abonamentowej pakietu MINI.

  Zmiana opłaty abonamentowej Pakietu MINI

  Szanowni Państwo

  Pragniemy, tradycyjnie już, podziękować za okazane zaufanie i wybranie naszej firmy jako dostawcy usług telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu oraz telefonii.

  Prowadzimy działalność na lokalnym rynku od niemal 25 lat i to właśnie dzięki Państwu możemy sukcesywnie zwiększać zasięg sieci, modernizować obecną infrastrukturę oraz inwestować w rozwój oferowanych usług.

  Od kilku lat skupiamy się na rozbudowie sieci światłowodowej, umożliwiającej dostęp do Internetu o wysokich prędkościach, a także tworzącej perspektywy do wdrożenia nowych usług w przyszłości.

  Pomimo że staramy się dostarczać wysokiej jakości usługi przy zachowaniu jak najniższej ceny, często nie mamy większego wpływu na rosnące koszty, związane z prowadzeniem naszej działalności.

  W tym miejscu stajemy przed trudną decyzją, związaną z koniecznością podniesienia miesięcznej opłaty za usługę telewizyjną. Wzrost ceny Państwa usługi jest związany z takimi czynnikami jak: rosnące ceny energii elektrycznej, wyższe koszty pracy oraz inflacja.

  W związku z powyższym informujemy, że od 1 stycznia 2024r. miesięczna opłata za telewizyjny Pakiet MINI będzie wynosić 15,00 zł.

  Jeśli zgadzają się Państwo na zmianę opłaty, nie muszą Państwo podpisywać ani wypełniać żadnych związanych z tym dokumentów.

  Jeśli nie zgadzają się Państwo na wprowadzoną zmianę, przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy zawartej z Dostawcą usług.

  W tym celu należy dostarczyć pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy z powodu braku akceptacji zmian w ofercie do Dostawcy usług, nie później niż do dnia wprowadzenia zmian w życie.

  Jednocześnie zachęcamy do zmiany analogowego pakietu MINI na usługę telewizji cyfrowej, w ramach atrakcyjnej cenowo oferty promocyjnej.

  Szczegółowych informacji w tym zakresie można uzyskać pod nr infolinii: 61 223 11 11 oraz w naszych Biurach Obsługi Abonenta.

  Jeszcze raz dziękujemy Państwu za wybór naszej firmy i życzymy jak najwięcej zadowolenia z usług telekomunikacyjnych, które dostarczamy do Państwa domów.

  Z wyrazami szacunku

  Jan Kaczkowski