Skorzystaj z najlepszej oferty.
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy.

  Infolinia
  61 223 11 11

  Zmiany w układzie programowym.

  Od 1 lutego 2015 nastąpią zmiany programowe w naszej ofercie:
   
  1 lutego
  Animal Planet zmienia nazwę na Discovery Life,
  BBC Entertainment zmienia się w BBC Brit, 
  BBC Knowledge zmienia się w BBC Earth.
  Religia TV zostaje zastąpiony przez EWTN
   
  3 lutego
  RFM zostaje zastąpiony przez Disco Polo Music
   
  4 lutego
  MCM TOP zostaje zastąpiony przez MUZO.TV
   
  Opisy programów:
   
  EWTN

  „Stacja ma charakter religijny.  Nadaje 24 godziny na dobę. Codziennie transmituje Mszę Świętą z kaplicy znajdującej się na jej terenie. Oferuje szereg programów o tematyce biblijnej, misyjnej, modlitewnej i informacyjnej, filmy dokumentalne, wywiady, a także codzienny talk show na żywo, prowadzony przez O. Mitcha Pacwę (z pochodzenia Polaka) i wieczorne wiadomości nadawane ze studia w Waszyngtonie. Stacja transmituje też na żywo większość wystąpień i uroczystości z udziałem Ojca świętego. Obecnie EWTN dostępny jest poprzez satelitę i sieci kablowe w ponad 200 milionach domów w ponad 140 krajach.”

  MUZO.TV
  będzie nadawać muzykę, z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu. Widzowie będą mogli zobaczyć najlepsze teledyski – zarówno klasyki, jak i nowości, których nie można przegapić. A wszystko to w blokach muzycznych, które poprowadzą prezenterzy znani doskonale ze swojej wcześniejszej radiowej aktywności.
  „Udało mi się zaprosić do współpracy najlepszych fachowców, którzy muzykę mają we krwi. Jesteśmy sprawdzonym teamem i wiem, że przełoży się to na kanał, który tworzymy. W MUZO.TV  będą nie tylko dobre kawałki – będą najlepsze kawałki, a my o to zadbamy” – zdradza dyrektor MUZO.TV, Marcin Bisiorek.”

  Disco Polo Music
  to kanał z muzyką dance, disco polo, folk i biesiadną. Nasza telewizja to nie tylko listy przebojów i klipy muzyczne, ale przede wszystkim spektakularne relacje z koncertów.
  Kanał oferuje widzom magazyny z najnowszymi informacjami z branży muzycznej, zapowiedziami koncertów, płyt, making-off z planów zdjęciowych oraz relacje ze spotkań z artystami.”